Про нас

Проживання

Ціни

Послуги

Фотогалерея

Контакти

Як нас знайти
курорт Східниця
Про Східницю та мінеральні джерела

     Східниця – один з найкращих бальнеологічних (лікувальних) курортів Львівскої області, який розташований в Карпатській долині в 100 км від м.Львова і 20 км від м.Трускавця ,та  носить назву Всеукраїнського бальнеологічного курорту ім. О.Стоцького.   Унікальне місце розташування курорту, прекрасні ландшафти, м’який клімат, чисте повітря, насичене ефірними смолами ялини, сосни і гірського різнотрав’я, створюють чудові передумови до відмінного відпочинку в Східниці в будь-який час року. За це її не даремно називають «українською Швейцарією». 

  Збираючись на відпочинок у Східницю, ви можете бути впевнені в тому, що не тільки поправити своє здоров’я, відновите душевні і фізичні сили, а й наберетесь море приємних вражень. Тут безліч красивих і цікавих місць для прогулянок, організовуються різні екскурсії та інші захоплюючі розваги.  

 

Джерело 1.

Це гідрокарбонатно-натрієво-кальцієва вода. Лікарі радять вживати цю воду при сечокам'яній хворобі, хронічних пієлонефритах, хронічних пієлоциститах нетуберкульозного походження, а також при недугах жовчовивідної системи. 

Джерело 1-с.

Вода цього джерела має підвищений вміст органічних речовин. За своїм складом вона схожа на «Нафтусю», але завдяки великому вмісту гідрокарбонатних іонів, вона має яскраво виражену біологічну лікувальну дію. Цю воду вчені й лікарі рекомендують пити при захворюваннях печінки і сечовивідних шляхів, а також при панкреатитах.

Джерело № 13.

Своїми фізико-хімічними властивостями воно нагадує джерело № 15. Вода гідрокарбонатно-кальцієва. При вживанні цієї води змінюється секреторна функція шлункових залоз з різною інтенсивністю, зростає секреція пепсину. Іони двовалентного заліза прискорюють утворення еритроцитів і являються своєрідним будівельним матеріалом для гемоглобіну. Ця вода сприяє виведенню з організму радіонуклідів.

Джерело № 15.

Вода з цього джерела з високим вмістом заліза, вуглекислоти і марганцю  рекомендована для вживання при хронічних захворюваннях шлунка з пониженою кислотністю, які супроводжуються  анеміями, а також при інших видах анемії, після кровотеч, пізніх хлорозів. Ця вода особливо допомагає у виведенні з організму радіонуклідів. У цієї води досить слабка мінералізація.

Джерело № 18. 

  Ця вода має підвищену кількість мікроелементів і біологічно активних лікувальних органічних речовин і мікроорганізмів, характерних для «Нафтусі». Вона рекомендована хворим для стимулювання жовчоутворювальної функції печінки і нирок. Систематичне вживання цієї води збільшує утворення жовчі, стимулює синтез холіну в печінці, зменшує концентрацію холестерину в жовчі. У воді міститься по 10 фізіологічних груп мікроорганізмів, що беруть участь в кровообігу вуглеводу, азоту, сірки.  Її рекомендують хворим для стимуляції жовчоутворення функції печінки. Систематичне вживання води (7-30 днів) збільшує виділення жовчі, стимулює синтез холіну в печінці, знижує рівень холестерину, жовчних пігментів в жовчі. Поліпшується вивідна функція нирок, вщухають запальні процеси. 

Джерело № 2-с.

Це гідрокарбонатно-натрієва вода середньої мінералізації (типу «Боржомі», «Поляна Квасова»). В середньому мінералізація становить від 15 до 17 мг / л. За фізіологічною дією вода з джерела «2-с» впливає на кислотно-лужний баланс, сприяє зменшенню кислотноутворюючої функції шлункових залоз. Ефективно застосовується при гастритах з підвищеною та нормальною кислотністю, виразковій хворобі, хронічних панкреатитах, колітах. 

Джерело № 25 і 26.

За своїм хімічним складом ці слабомінералізовані, гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво магнієві води мають всі характерні групи мікроорганізмів для вод типу «Нафтуся». Їх рекомендують вживати при захворюваннях нирок та після хвороби Боткіна.

Джерело № 3.

Це слабомінералізована, слабокисла, гідрокарбонатно-кальцієва вода. Вона має сечогінну та протизапальну дію, покращує циркуляцію крові в організмі, при зниженій функції сприяє відновленню нормальної роботи нирок.

Джерело № 8, 9, 10 (бювет).

Це гідрокарбонатно-кальцієві води. Їх рекомендують при захворюваннях печінки і жовчних шляхів (хронічні холецистити, жовчнокам'яна хвороба, хронічні гепатити), а також при патології сечовивідних шляхів, нирок (сечокам'яна хвороба, хронічний пієлонефрит). Під дією цих вод посилюється сечовидільна функція нирок, підвищується діурез (виділення сечі), а також фільтраційна функція нирок, посилюється жовчоутворення.


Про насПроживанняЦіниПослугиФотогалереяКонтактиЯк нас знайти
Львівська обл. смт. Східниця вул. Зарічна, 89 +380677849206 +380639397612 syziria@yandex.ua